Son Dakika Haber

Yeni Malatyaspor İrfan Kahveci ile Anlaştı

Evkur Yeni Malatyaspor Rodallega transferini yapabilmek için Burak Yılmaz’ın imza atmasını bekliyor. Aynı zamanda geçtiğimiz sezon Başakşehir’e transfer olan İrfan Kahveci ile Yeni Malatyaspor’un anlaşma yaptığı belirtildi.

Süper Lig’de geçireceği ilk sezonunda iddialı bir kadro kurarak giriş yapmayı hedefleyen Evkur Yeni Malatyaspor, transfer atağını sürdürüyor. Sol bekte Olympiakos’ta oynayan Aly Cissokho ile anlaşma sağlayarak oyuncuyu Türkiye’ye davet eden sarı siyahlı kulüp, Rodellega transferi için de Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile görüşme sağladı. Malatya ekibinin aynı zamanda Başakşehir’de oynayan İrfan Can Kahveci ile de anlaşmaya vardığı ve futbolcunun kulübünden haber beklediği belirtildi.

Transferde hareketli günler geçiren Evkur Yeni Malatyaspor Aly Cissokho ile anlaşma sağlamasının ardından bu iki ismi de bir an önce renklerine katmak istiyor. Sarı siyahlı yönetim teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam’ın transfer etmesini istediği Trabzonspor oyuncusu Rodallega ve Başakşehir oyuncusu İrfan Can Kahveci için bastırdığı öğrenildi.

Kulüp başkanı olan Adil Gevrek’in Rodallega için Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile İstanbul’da görüştüğü ve anlaşmaya vardığı, ancak bu transferin olabilmesi için Trabzonspor’un Burak Yılmaz transferini beklediği söyleniyor. Sağlam’ın istediği diğer isim İrfan Can Kahveci ile de anlaşma sağlayan Yeni Malatyaspor yönetimi, oyuncunun kulübüyle transferini görüşmesini bekliyor. 

Sezona hızlı başlayarak üst sıralarda yer almayı hedefleyen Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig’de geçireceği sezondan bir hayli umutlu.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.