Son Dakika Haber

Quresma’nın Yeni Sezonda Nerede Olacağı Belli Oldu

Beşiktaş kulübüne geldiği andan itibaren taraftarın sevgisini kazanan yıldız oyuncu Ouresma yeni sezonda hangi takımda olmak istediğinin bilgisini verdi. Attığı twet ile yen ise sezonda siyah beyazlı takımın formasını giymek istediğini belirten yıldız oyuncu gelen teklifleri değerlendirmediğini de belirtti.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan yıldız oyuncu isterse başka bir takıma bonservis olmadan gidebilecek. Çin takımlarından teklif alan yıldız oyuncu yeni sezonda siyah beyazlı takım için ter dökmek istediğini belirtti. Ayrıca Yönetim tarafından açıklanan bilgiye göre de yönetim kurulu sözcüsü Metin Albayrak Portekizli yıldızın yeni sezonda Beşiktaş takımında kalacağını ve sözleşme imzalayacağını açıkladı. Bu açıklama taraftar tarafından sevinçle karşılandı. Metin Albayrak, yıldız oyuncunun tatile gideceğini ve tatil dönüşü bir sözleşme imzalayacaklarını belirtti.

Giden Puanlar Telafi Edilecek

Metin Albayrak kaybedilen puanların telafi edileceğini ve sezonu lider kapatmak istediklerini açıkladı. Bunun için tüm teknik heyet ve oyuncular bir uyum içerisinde çalışarak hedefledikleri noktaya çıkacaklarını belirtti.

Takviye Gelecek

Beşiktaş spor kulübünün sözcüsü Metin Albayrak takıma bir iki oyuncunun takviye olarak geleceğini de belirtti. Bu oyuncuların yıldız kategorisinden olacağına da vurgu yapan Albayrak gelecek günlerde isimlerinin açıklanacağını söyledi. Sezon sonunda şampiyon olarak ligi tamamlamak istediklerini ve bunu da her oyuncunun katkısı ile gerçekleştirdiklerini de belirtti.

Ricardo Quaresma Kimdir  

26 Eylül 1983 doğumlu olan Ricardo Quresma 4 yaşında futbol ile tanıştı ve Portekiz de Sprting Lizbon takımının alt yapısından yetişti. Oyun stilinin farklı olması ile ilgi çeken yıldız oyuncu kendini göstererek büyük takımların peşinde koştuğu bir yıldız haline geldi. Barcelona, Porto, İnter gibi büyük takımlarda forma giyme şansını yakalayan yıldız şuan Beşiktaş takımında ve milli takım olarak da Portekiz de görev yapmaktadır. Oyun stilinin farklı olması ve özellikle trivela ve rabona hareketleri ile dikkatleri çekmeyi başaran yıldız ayağının dışı ile yaptığı şut ve ortalar ile tanınmayı da başarmıştır. Portekiz de iki defa yılın oyuncusu seçilmeyi de başarmıştır. Kariyeri boyunca birçok başarıya imza atan oyuncu bu sezon Beşiktaş takımında da başarılı bir performans ortaya koymaktadır. 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.