Son Dakika Haber

Paul Parker'dan Şok Açıklama! Galatasaray'da Oynamaktansa Liverpool’u Tercih Ederim

Galatasaray ile oynayacağıma Liverpool’u tercih ederim şeklinde açıklamalarıyla şok etkisi yaratan Paul Parker açıklamalarına şöyle devam etti.

Manchester United eski futbolcusu Paul Parker, Luis Suarez'in Barcelona formasıyla eski takımına gol atıp sevinmesi hakkında yorum yaptı. Bunun doğal bir hareket olduğunu belirtti ve Galatasaray benzetmesi ile konuya açıklık getirdi.

Liverpool taraftarları tarafından ünlü futbolcu Suarez'e gösterilen tepki hakkında açıklama yapan Parker Suarez Liverpool da doğmadı. Oraya gönülden bağlı değil eski takımına saygı duyuyor olsa da şimdi statta 8000 Barcelona tarafından alkışlanıyor ve Barcelona taraftarları için oyun oynuyor. Onlar için sağda kalbini vermesi gerekir ifadelerini kullandı. Bu nedenle de Suarez'in Liverpool atmış olduğu gol için sevinmesinin gayet normal olduğunu belirtti.

Galatasaray örneği ile açıklamalarını sürdüren Parker Galatasaray yerine Liverpool’a karşı oynamayı tercih ederim dedi. Manchester United takımı olarak Anfield’a çıktığınızda takım taraftarlarının nefretini yakından hissederdik ve bu nedenle yine de Galatasaray'a karşı oynamaktansa Anfield’e karşı oynamayı tercih ederim. Çünkü maçtan sonra polis joplarıyla futbolculara saldırmıştı. 1 hafta sonra Manchester City ile oynayacaktık ve taraftarlar da önümüzde Türk lokumu yiyorlardı diye konuştu.

Paul Parker yapmış olduğu açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekti. “Galatasaray ile oynayacağıma Liverpool’u tercih ederim” şeklinde açıklamalar yaparak konuya farklı bir örnekle açıklama yaptı.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.