Son Dakika Haber

Önce Aldattı Sonra Şiddet Uyguladı

Spor dünyası, yeni bir skandal ile çalkalanmaya devam ediyor. Utah Jazz oyuncularından olan Jeff Withey, iddialara göre modellik yapan eşi Kennedy Summers’a şiddet uyguluyor.

Aldatma İddiaları Vardı

Çift hakkında bir başka iddia da aldatma yönündeydi. İddialara göre Jeff Withey, eşini aldattı. Bu durum sadece söylentiden ibaret kaldı. Henüz bu söylentiler kesin bir netliğe kavuşmamışken yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Şiddet iddiası hakkında da ciddi şüpheler bulunuyor.

Kulüp Çok Sinirli

Henüz aldatma söylentileri tam anlamıyla kapanmamışken, şiddet haberi de Utah Jazz takımını sinirlendirdi. Oyuncularının böyle bir şey yaptığını duyan Jazz takımı, Jeff Withey için ince mesajlar da göndermeye devam ediyor. Oyuncunun model eşi ise, bu durumlar karşısında hala sessizliğini koruyor.

Şiddet İddiaları Günden Güne Güçleniyor

Manhattan Beach Polis Merkezi, bu durumu araştırmaya başladı. Merkezden gelen ifadelere göre şiddet belirtileri çok güçlü. Yani Jeff Withey, model eşine gerçekten şiddet uyguluyor olabilir. Eşinden herhangi bir ifade çıkmaması da işleri oldukça güçlendirmeye yetiyor.

Utah Jazz Resti Çekecek

Jeff Withey, şuanda Utah Jazz takımının gözünde istenmeyen adam rolünü üstlenmeye başladı. Son zamanlarda ortaya çıkan aldatma iddialarının yanında, şiddet iddiaları da baş göstermeye başladı. Bu nedenle Utah Jazz, oyuncuyu gözden düşürmüş durumda. Utah Jazz, Jeff Withey’e ise 2 maç ceza verdi. Bu ceza, sert bir tepkinin habercisi olabilir. Jeff Withey, hayatındaki bu durumları yoluna koyamazsa, büyük ihtimalle sezon sonunda Utah Jazz takımında kalamayacak.

İşler Zorlaşıyor

Jeff Withey, şiddet ve aldatma konusunda hiçbir açıklama yapmadı. Tam aksine, eşinden de herhangi bir açıklama ve ifade gelmedi. Bu durum hem kafa karıştırıcı bir hal almaya başlıyor, hem de araştırmayı yapan polis merkezinin işi de bir hayli zorlaşıyor. Önümüzdeki günlerde araştırmalara dayalı mutlaka açıklamalar yapılacaktır. Polis Merkezi’nin diğer bir açıklamasına göre de, bu düğüm kısa süre sonra açıklığa kavuşturulacak.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.