Son Dakika Haber

Herkese Saygım Var, Sorunum Yok

Beşiktaşlı Gökhan Gönül : Fatih Terim’in sakat olduğumu bilmesi yüzünden beni takıma dahil etmedi diye düşünüyorum . Fakat başka sebeplerde çağırmamasına neden olmuş olabilir . Benim hocaya karşı bir problemim yok onunda bana olduğunu sanmıyorum Euro 216 da taraftarlar tarafından çok eleştirilen A Milli takım rolü istenilen sonucu alamamıştı. Çek Cumhuriyetini yenmesine rağmen gruptan çıkamamıştı . Bunun üzerine bir de prim iddiaları ortalığı ciddi anlamda karıştırdı. Bundan dolayı da 2018 Dünya kupası aday kadrosuna da birçok yıldız alınmadı . Arda, Gökhan, Hakan gibi isimlerin alınmaması Fatih Terim’in niye böyle bir şey yaptığıyla alakalı soruları gündeme ettirmişti . Gökhan Gönül ise alınmamasının yaşadığı sakatlıktan dolayı olduğunu düşünmekte .

Gökhan Gönül Fatih Terimle bir problemlerinin olmadığını onu sevdiğini ve onun bu kararına sayı duyduğunu ve herkesin duyması gerektiğini söylemişti . Şu anda Beşiktaş ta antrenmanlara çıkıyorum . Fakat oynayacak duruma gelmem için sakatlığımın geçmesini bekliyorum . Ben de olsam sakat birini kadroya almazdım zaten . Hırvatistan maçında A Milli takımın çok iyi mücadele ettiğini ve Hırvatistan gibi bir takımdan 1 puan aldıkları için mutlu olduğunu söyledi . Yeni ve genç oyuncuların çok iyi mücadele ettiğini ve onları tebrik ettiğini söyledi . Hırvatistan la 1-1 berabere kalmak gruptan çıkmak için bir avantaj olduğunu ve inşallah ta Milli takımımızı Dünya kupasında görürüz. Şuan da Beşiktaş la sözleşmesi olan Gökhan Beşiktaş’a geldiğim için mutluyum . Şampiyonlar Ligi gibi bir sahnede de rol alacağız hocamın iyileştikten sonra bana şans vereceğini düşünüyorum . Şampiyonlar Liginin gerçekten zor bir yer olduğunu ve gruptan çıkmak için hem takım arkadaşlarım hem de ben elimden gelenin en iyisini yapacağım dedi . Şampiyonlar Ligin ’de herkesin hedefi şampiyon olmaktır bizim hedefimiz de tabiki şampiyon olmak . Önümüzde çok yol olduğunu biliyoruz ve bunun için çalışıyoruz . Ciddi bir şekilde çalıştığımız için gruptan çıkıp yolumuza devam etmek istiyoruz

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.