Son Dakika Haber

Galatasaray'ın Yeni Transferi Türkiye'ye Geldi!

UEFA şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray da transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. Ülkemizi yeni sezonda temsil etmesi beklenen Galatasaray 2 ay önce anlaşmaya vardığı genç isimlerden birini İstanbul'a getirerek sağlık kontrollerini yaptırdı. Süper Lige baktığımızda geride bıraktığımız sezon şampiyon olan Galatasaray transfer çalışmalarına son sürat devam ediyor. Fatih terim önderliğinde kadrosunu yenilemek ve derinleştirmek isteyen Galatasaray birçok oyuncuyu listesine dahil etti.

Şampiyon Galatasaray son olarak 2 ay önce Valentine Oxorwafor ile anlaşıldı haberleri yer almıştı. Ünlü futbolcu dün İstanbul'a geldi ve sağlık kontrollerinden geçti. Milliyet'te yer alan haberde 20 yaşındaki stoper oyuncusu İstanbul'da sağlık kontrolleri yapılarak çalışmalara katılmaya başlayacak.

Galatasaray takımına katılan Valentine’nin maliyeti de belli oldu. 20 yaşındaki stoper oyuncusu Valentine Oxorwafor sarı-kırmızılı kulübe100 bin dolar gibi bir ücrete transfer edildi. Galatasaray'ın transferi kısa bir süre içerisinde açıklanması beklenmektedir. Galibiyet sonrasında efsane bir kadro hazırlayarak yeniden şampiyonluğa doğru ilerleyecek olan Fatih Terim başkanlığındaki Galatasaray takımı bunun için gerekli olan transfer listesini derinleştiriyor. 100.000 dolar ödenerek Galatasaray'a transfer edilen oyuncu dün Türkiye'ye geldi ve sağlık kontrolleri yapıldı. Kısa süre içerisinde ise transferin açıklanması bekleniyor.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.