Son Dakika Haber

Galatasaray’dan Yıldız İsme Çağrı: Sakın İmzalama

Süper Lig’de yoluna hızla devam eden lider Galatasaray’da devre arası transfer çalışmaları da sürüyor. Transferlerle ilgili planlama yapan yönetim yaz döneminde Juventus’un ikna edilememesi sebebiyle Kwadwo Asamoah’ı kadrosuna kazandıramamıştı. Asamoah transferinin devre arasında yapılabileceğini vurgulayan sarı kırmızılı yöneticilerin gözü Juventus’lu futbolcuda. Asamoah transferine dair yeni gelişmeler yaşandı.

İtalyan devi Juventus sözleşmesi biten  Ganalı sol beki kaptırmamak için sözleşme uzatmak istediğini açıkladı. Juventus’un Asamoah ile sözleşme uzatmak istediğini öğrenen Galatasaray hemen harekete geçerek tecrübeli futbolcuya haber gönderdi.

Galatasaray yönetimi Ganalı futbolcuya Juventus’la sözleşme imzalamamasını Ocak ayında ya da en geç sezon sonu transferin gerçekleştireceğini söyledi. Asamoah’a mesaj gönderen sarı kırmızılı yöneticiler Ganalının devre arasındaki transferiyle ilgili umutlular.

Juventus’a Ocak ayında uygun bir fiyatla verin yoksa sezon sonu bedavaya alırız diye rest çekmeye hazırlanan sarı kırmızılılar, transferin sezon ortasında gerçekleşmemesi durumunda 28 yaşındaki oyuncuya imza parasını vererek sezon sonunda renklerine bağlamayı düşünüyor.

Her iki ihtimalde de kazanan taraf olmayı hedefleyen sarı kırmızılılar, bunu sağlamak için Asamoah’la teması hiç kesmiyor.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.