Son Dakika Haber

Galatasaray'dan Portekizli Yıldıza Sürpriz Teklif

Galatasaray bu hafta içinde yeni bir teklif hazırlığı yapıyor. 22 yaşındaki genç ve süratli oyuncu Bruma’ya yeni bir teklif yapılacak. Sürpriz bir teklifle gelmeye hazırlanan Galatasaray, oyuncuyu takımda tutmak için girişimlerde bulunacak.

Özellikle forvetsiz şekilde maça çıkan Galatasaray’da forvet ve kanat görevini beraber üstlenen Bruma, Galatasaray için en önemli oyunculardan birisi. Yurt dışından teklifler alınan Bruma’nın satılması şuan için düşünülmüyor.

Gelecek sezon sonunda sözleşmesi sonra eren Bruma’ya yeni bir teklif yapılacak. Bruma, yıllık 3 milyon Euro istiyordu fakat Galatasaray çok daha makul bir teklifle Bruma ile görüşme sağlayacak. Galatasaray, Bruma ile yaklaşık 2.5 Milyon Euro’ya anlaşma sağlayabilir. Kontrat görüşmelerinin hala devam edildiğine dair açıklamalar bulunuyor. Bu görüşmeler bu hafta masaya yatırılacak ve durum netlik kazanacak.

Asıl Sürpriz Portekiz Olacak

Hızlı ve genç oyuncu Bruma’ya sadece Galatasaray sürpriz yapmayacak. Ülkesi Portekiz’den de sevindirici bir haber Bruma’yı bekliyor. Söylentilere göre, Galatasaray’a Portekiz’den bir haber gönderilecek. Haberin içeriğinde ise, Bruma’nın Milli Takıma çağırılması yazacak. Portekiz, Macaristan ile 25 Mart tarihinde karşı karşıya gelecek. Portekiz Milli Takımı’nın Bruma’yı takıma çağırma olağanı da oldukça yüksek.

Piyasa Değeri Artabilir

Bruma, Milli Takım tarafından takıma çağırılırsa, piyasa değerinde de artış görülebilir. Normal piyasa değerine göre teklif götürmeyi planlayan Galatasaray, işi çok uzatmadan bu hafta içinde kesin bir görüşme gerçekleştirecek.

Bruma İstekli

Bruma, Galatasaray’da oldukça mutlu. Performansını sonuna kadar maçlardan kullanan Portekizli yıldız,her maça çıktığında da istekli. Yeni Teknik Direktör Igor Tudor, Bruma’nın antrenman ve maç performansından oldukça mutlu.

Galatasaray bu hafta içinde teklifini Bruma’ya götürecek. Menajeri ile görüşecek olan Bruma, kısa sürede net bir cevap verebilir. Tahmini olarak her iki taraf da yaklaşık 2.5 milyon Euro’ya anlaşma sağlayacaklar. Teklif detayları ise henüz somut olarak masaya yatırılmadı. Yönetim içerisindeki görüşmeler de olumlu yöndeki seyrini koruyor.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.