Son Dakika Haber

Galatasaray Konoplyanka'ya Talip Oldu

Teknik Direktör Igor Tudor ile gelecek sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray yeni transferler konusundaki çalışmalarına son hızla devam ediyor. Şu ana kadar imzaladığı 3 ismin dışında birçok isim ile irtibata geçen Cim bom henüz bu Gomis, Belhanda ve Maicon isimleri dışında bir transfer gerçekleştiremedi. Sarı Kırmızılı ekip kanat bölgesinde oyunu daha hareketli hale getirecek bir ismi kadrosuna katmak için çalışmalarını uzun zamandır sürdürüyor. Birçok isimle irtibata geçtiği iddia edilmesine karşın resmi bir teklif henüz ortaya çıkmamıştı. Son olarak BeIN Sports’un yaptığı haberde ise Aslan’ın Alman takımı Schalke04 takımının oyuncusu Yevhen Konoplyanka için resmi olarak teklif yaptığını açıkladı. Bu oyuncuyu satın alma opsiyonu ile kiralamak isteyen Galatasaray yaptığı teklifte satın alma bedeli olarak 7 milyon teklif etti. Ama Alman kulüp satın alma bedelini az bulduğu için görüşmeler tıkandı. Schalke04 takımı o bölgeye yeni bir transfer yaptı ve bu sebeple Ukraynalı kanat oyuncusunu elinden çıkartmak için uğraşıyor.

Galatasaray’ı Twitter’da Takip Etmişti

Geçtiğimiz haftalarda Konoplyanka Aslanın resmi twitter adresini takip etmeye başlamış sonra bir anda takibi bırakmıştı. Bu olay transfer bitmeye çok yaklaştı olarak yorumlansa da henüz netleşen bir şey yok.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.