Son Dakika Haber

Galatasaray Feghouli ile Anlaştı

Bir süredir temaslarını sürdürdüğü Sofiane Feghouli ile anlaşma sağlayan Galatasaray, oyuncuyu Pazar günü İstanbul’a bekliyor.

Galatasaray görüştüğü isimlerin transferlerinde artık sona yaklaştı. Fernando transferi için Manchester City ve oyuncunun kendisiyle anlaşma sağlayan Galatasaray, bir başka yıldız futbolcu Feghouli transferinde de mutlu sona ulaştı.

Sarı kırmızılıların 3 yıllık anlaşma sağladığı Sofiane Feghouli, West Ham United kampını bıraktı. Takım arkadaşlarıyla vedalaşan Cezayirli futbolcu Türkiye’ye gelmek için Fransa’ya geri döndü.

Pazar günü itibariyle İstanbul’a uçacağı öğrenilen yıldız oyuncu, Fernando ile beraber Avusturya kampına katılacak. İstanbul’a gelmesi beklenen Sofiane Feghouli için Galatasaray’ın 4.5 milyon bonservis bedeli ödeyeceği konuşuluyor. Galatasaray bu son transferiyle, sezon için oyuncu kadrosunu da tamamlamış oldu.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.