Son Dakika Haber

Fenerbahçe’de Yıldız İsmin Üstü Çizildi! İdmanlara Dahi Alınmıyor…

Fenerbahçe bir türlü istediği başarıyı yakalayamıyor. Teknik direktör Ersun Yanal’ı göreve getiren sarı lacivertliler düşme hattından uzaklaşacak puanı hala elde edemedi. Teknik direktör Ersun Yanal’ın istediği verimi alamadığı yıldız oyuncu Slimani’nin üstünü çizdiği konuşuluyor. Zenit maçında yedek kulübesinde oturan yıldız oyuncu, Beşiktaş derbisinde ise kadroya alınmadı. Slimani’nin Fenerbahçe’deki geleceği merak konusu oldu. Yıldız isimle yollar ayrılıyor mu? İşte, son detaylar…

Fenerbahçe’de Benzia’nın devre arasında lisansı iptal edilmişti. Şimdi de topun ağzına gelen isim Slimani oldu. Sarı lacivertlilerin teknik patronu Ersun Yanal, Konyaspor müsabakasında Slimani’nin üstünü çizdi. Sonrasında Zenit deplasmanında Soldado’nun kadroda olmamasına rağmen Slimani’yi yedek soyundurdu. Tecrübeli teknik adam sonrasında ise Slimani’yi Beşiktaş derbisindeki 21 kişilik maç ekibine dahil etmedi. Salı günü gerçekleştirilen idmana çıkmayan Slimani, dün de Samandıra’daki idmanda yoktu.

Bu durumun sebebi ise Ersun Yanal’ın Slimani’ye izin vermiş olması. Sarı lacivertlilerin teknik patronu planlarında yer almayan Slimani’yi idmanlarda da almayarak net tavrını ortaya koymuş oldu.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.