Son Dakika Haber

Fenerbahçe’de O Yıldız da Kadro Dışında!

Fenerbahçe belki de tarihinin en kötü sezonlarından birisini geçiriyor. Sarı kanaryada sezon başında kadro dışı kalan Ozan Tufan’ın ardından alınan kötü sonuçlarla birlikte Volkan Demirel, Aatıf Chahechouhe ve Nabil Dirar’da kadro dışında kalmıştı. Bu isimlerden sonra sürpriz bir isim daha kadro dışı bırakıldı.

Olaylı Galatasaray derbisinde oyundan alınmasına tepki gösteren Yassine Benzia, idari bir karar alınarak Fenerbahçe’nin Anderlecht maç kadrosuna alınmadı ve idmanlarda yer almadı.

Benzia, maç sonrası sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapmış ve teknik heyete yönelik ifadeler kullanmıştı. Benzia paylaşımında, “Her zaman ben. Yine b*ktan bir karar. Bunlar futboldan bir şey anlamıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde devre arası oyundan alınan Yassine Benzia, maç sonrası sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım sebebiyle özür diledi. Benzia Instagram hesabından, Oyundan alınmamın ardından düşünmeden bir harekette bulundum. Kazanma isteğimin ve öfkemin beni yönlendirmesine izin vermemeliydim. Kulübümüzden, başkanımızdan, sportif direktörümüzden, tüm teknik ekipten, taraftarlarımızdan ve beni takip edenlerden özür dilerim, açıklamasında bulunmuştu. Benzia’nın bu haftaki maç kadrosunda yer alıp almayacağı ise bilinmiyor.

 

 

Mustafa Karadağ (mustafa@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.