Son Dakika Haber

Fenerbahçe’de Mesut Özil sevinci!

Arsenel takımında kariyerini sürdüren oyuncu Mesut Özil'in yapmış olduğu paylaşım oyuncuyu gündeme oturttu. Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandıran bu paylaşımda isim ve numara kısmında alevler bulunan bir forma paylaşıldı.

Uzun süredir kariyerinin Premier Lig ekiplerinden birinde Arsenal'de sürdüren fakat Arsenal'ın elden çıkarmaya sıcak baktığı oyunculardan biri olan Mesut Özil flash bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımları Fenerbahçe ile ilişkilendirilen Mesut Özil İngiliz basınında da Arsenal’ın satış listesine koyduğunu hatta aylık ücretin bir kısmını da ödemeye razı olduğu belirtilmişti. Alman Yıldız sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Türkiye gündemine bomba gibi düştü.

Mesut Özil'in paylaşımında isim ve numara kısmında alevler bulunan bir forma paylaşıldı ve bu forma paylaşımı Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandırdı. Tecrübeli Yıldız Fenerbahçe'nin transfer açıklamalarından önce yaptığı paylaşımlara benzetildi ve Vedat Muriç transferini açıklamadan önce Alev 10 uygulanan bir paylaşım gerçekleştirilmişti. Vedat Muriç gibi taraftarlar bu kez de benzer paylaşımın bu kez Mesut Özil'den gelmesini manidar buldu.

İngiltere basınında bulunan haberler arasında Arsenal’da gelecek kadroda büyük bir değişiklik düşünülüyordu. Mesut Özil'in de gelecek sezonda kadroda olmayacağını paylaşılıyor. Çıkan haberlere göre 2021 yılına kadar sözleşmesi olan Mesut Özil'i takımdan çıkarmayı düşünen Londra ekibi müthiş oyuncu kiralamaya ve maaşının bir kısmını ödemeye hazır görünüyor.

Ali Koç Fenerbahçe'nin “fener ol” kampanyası kısmında konu ile ilgili açıklama yapmıştı.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.