Son Dakika Haber

Fenerbahçe’de Kriz Toplantısı!

Süper Lig’deki kötü gidişini bir türlü durduramayan Fenerbahçe’de Kasımpaşaspor maçında alınan beraberlik sonrası başka Ali Koç ve yöneticiler kriz toplantısı düzenledi. Toplantının sabahın erken saatlerinde olması dikkatlerden kaçmadı. Sabah 08.00’da toplanan Fenerbahçe yönetimi, ilk defa bu kadar erken bir saatte toplantı yaptı. Yönetim, teknik direktör ve santrafor transferlerini konuştu. Toplantıya Comolli’de dahil oldu.

Kasımpaşaspor ile berabere kalınmasının ardından Fenerbahçe yönetimi acil olarak toplandı. Sabah 08.00’da acil koduyla toplantıya çağrılan yöneticilerin yanı sıra toplantıda sportif direktör Damien Comolli’de hazır bulundu. Toplantıda teknik direktör problemi ve ara transfer döneminde alınacak olan santrafor masaya yatırıldı. İki arayışın da kısa süre içerisinde çözülmesi planlanıyor.

İkinci Yarıda Yeni Hoca

Fenerbahçe devre arasına kadar Hollandalı teknik adam Erwin Koeman ile yoluna devam edecek. Ancak sarı lacivertlilerin ikinci yarı hazırlıklarını yeni teknik adamla yapması bekleniyor. Yeni teknik direktörün yabancı olması muhtemel. Ancak yönetim Ersun Yanal seçeneğini de göz ardı etmiyor. Takımın gol sorununun çözülebilmesi için de harekete geçilme kararı alındı.

Birinci Sınıf Golcü Transferi

Takıma transfer edilecek olan santraforun geçici olması değil, önümüzdeki sezonda da Fenerbahçe’de devam edecek kapasitede olmasına kararı verildi. Bunun için ya satın alma işlemi yapılacak ya da satın alma opsiyonlu kiralama gerçekleştirilecek.

Slimani’nin İşi Zor

Fenerbahçe, Slimani’nin satın alma opsiyonunu kullanmayacak gibi görünüyor. Sarı lacivertliler yeni santrafora yer açabilmek için Cezayirli golcüyle devre arasında yollarını ayırma hesapları yapıyor. Beklentilerin çok altında kalan Slimani’nin transferi Fenerbahçe’de hayal kırıklığı yarattı.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.