Son Dakika Haber

Eljif Elmas 10 Milyon Euro Karşılığında Transfer Ediliyor!

Fenerbahçe'de ses getiren bir transfer bombası patlıyor! Fenerbahçe bu sezon tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşadı ve takım gelecek sezon planlamasını yapmaya çalışıyor. Gelecek olan birçok oyuncunun yanı sıra mevcut oyuncularının da transfer edilmesi bekleniyor. Avrupa devlerinin gözdesi olan Makedon oyuncu Eljif Elmas birçok futbolsever tarafından mercek altında. Fenerbahçe'de son dakika gelişmesi yıldız oyuncu 10 milyon Euro gibi bir rakam söz konusu olursa transfer ediliyor.

Galatasaray maçından sonra birçok kulübün yakından incelediği Eljif Elmas hakkında olumlu raporlar tutulduğu dile getiriliyor. Son olarak bir Alman takımından da Kasımpaşa maçı sonrasında yakından takip başladı ve Fenerbahçe'yi ipten alan oyuncu olarak görülen Eljif oyunda müthiş bir performans sergiledi. Kasımpaşa maçında önemli bir gol attı ve 61. dakika sonra tartısında maçtan çıkan Eljif’in sonrasında Alman Kulübü'nün de sucout'nun stadı terk ettiği öğrenildi.

Yakından takip edilen Eljif bu karşılaşmalar sonrasında birçok kulübün yetkilisi tarafından mercek altında ve oyuncunun hangi takıma daha yakın duracağı düşünülüyor. 10 milyonluk transfer olarak görülen Eljif için yönetim gelecek teklifleri bekliyor.

Fenerbahçe takımı teklifler geldiğinde mali durumunu göz önünde bulunduracak ve böylece yıldız oyuncu için gelecek teklifleri değerlendirerek. Makedon futbolcu yeni sezonda anlaşma sağlandığı da farklı bir takımda sezona hazırlanacak. Birçok gazetede yer alan habere göre 10 milyon Euro'ya yakın bir ödeme ile transferinin yapılacağı düşünülen Eljif bu rakama yakın bir teklif gelirse Fenerbahçe'den transfer edilecek.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.