Son Dakika Haber

Dursun Özbek Arda Turan ve Fatih Terim İçin Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray spor kulübü başkanı Dursun Özbek, Arda Turan ve Fatih Terim transferlerine dair açıklama yaptı.

Galatasaray başkanı Dursun Özbek transferlere ve gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu. Sarı kırmızılı kulübün başkanı, Barcelona’da top koşturan Arda Turan ve A milli takımdan ayrılan teknik direktör Fatih Terim hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Galatasaray önemli bir dönemden geçiyor. Tüm camianın birlik ve beraberlik içerisinde olması önemli. Galatasaray futbol takımının başında bir hocamız bulunuyor. Fatih Terim isminin anılmasını doğru bulmuyorum. Galatasaray yönetimini yıpratmak adına insanlar uğraşmamalıdır.”

“Bu sene lige oldukça iddialı bir biçimde hazırlanıyoruz. Tek amacımız bu sezon şampiyon olmak. Bunu sağlamak için gerekli olan transferleri yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Hesabımızı kitabımızı iyice yaptık. Şu an bütçe içerisinde harcamalarımız sürüyor. Bizi zora düşürecek harcamalar yapmıyoruz.”

“Arda Turan oldukça iyi bir Galatasaraylıdır. Daha önce bize çok iyi bir şekilde hizmet etmiş evlatlarımızdan bir tanesi. Arda’nın hizmet sunacağı en önemli yer elbette burası. Arda’nın futbolu Galatasaray’da bırakması arzu ettiğimiz en büyük şeylerden bir tanesi. Bu yönde çalışmalarımız sürüyor.”

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.