Son Dakika Haber

Bruma Gs Tv'ye Açıklamalarda Bulundu

Galatasaraylı orta saha oyuncusu Bruma, "Gösterdiğim performanstan gayet memnunum çok çalışıyorum. Amacım en iyisi olmak Antrenmanda daha iyi performans göstererek kendimi mücadelelere hazırlıyorum." dedi.

Sarı-kırmızılı takımın Portekizli golcü Bruma, GS TV'ye yaptığı açıklamalarda. Bu zamana kadar gösterdiği yükseliş tatmin edici olduğunu söyleyen Bruma, "Bu performansı göstermemin en büyük nedenlerinden biri antrenmanlarda yüzde yüz çalışmam.” diye konuştu.

Beşiktaş’a Attığım Gol Rüya Gibi

Sezonun en parlak anı Beşiktaş'a attığı gol olduğunu kaydeden Bruma, "Bir rüya gibiydi. Maçı kazanamadık ama o gol benim için paha biçilemezdi. Benim amacım oynadığım süre boyunca gol ve asist anlamında takımıma en iyi desteği vermek." şeklinde konuştu.

Rakipler Sinirlenebilir Ama…

En hassas olduğum ve dikkat ettiğim dripling ve adam eksiltmek olduğunu ifade eden Bruma, şöyle konuştu: "Her maç bunu hedefliyorum ve bu özelliğimi geliştirmek istiyorum. Gerçekten iyi bir teknik direktörümüz olduğunu düşünüyorum. Sadece bana değil tüm takım oyuncularına karşı özenli. Ve gençlere özellikle önem veriyor. Biz de onun her dediğini sahada yapmaya çalışıyoruz. Zor bir sezonda görevi geldi ve iyi işler çıkaran bir hocamız var."dedi.

Real Sociedad Kariyerimdeki Dönüm Noktası

Bruma, Real Sociedad'da bir sene boyunca güzel anlara şahitlik ettim. Her takım bir basamak."Kulübün ve taraftarın bana gösterdiği destek ve sevgi müthişti. Şu anda iyi futbol oynuyorsam katkıları çok büyük. Fiziksel olarak kendimi geliştirdim. Gerçekten Real Sociedad kariyerimdeki dönüm noktalarından biri."

Her gün Daha İyisi İçin Çalışıyorum

Bruma, "Özellikle benim kullanabileceğim alanları çok kapatıyor Türkiye’deki futbol. Ben de mücadele boyunca kendime alan yaratmak zorunda kalıyorum. Türkiye'deyim ve Galatasaray’dayım, çok ta mutluyum.

En Büyük Hedeflerimden Biri Portekiz A Milli Takımı İçin Oynamak

Her oyuncunun hayalidir milli takımında top koşturmak. Bruma şu ifadeleri kullandı: "Benim de en büyük hayallerimden biri Portekiz A Milli Takımı için sahada oynamak. Bunun için en önemli yol çalışmak burada başarılı olmak her yol Galatasaray'dan geçiyor. Kendi kulübüm için en iyi şekilde hizmet edip yararlı olmalıyım bu sayede milli takımı hak etmem gerekiyor. Bunun farkındayım, her idmana da bu farkındalık ile çıkıyorum."açıklamasında bulundu.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.