Son Dakika Haber

Beşiktaş’ta Bomba Bir Gelişme!

Beşiktaş’ta bomba bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz sezon Aytemiz Alanyaspor’dan Beşiktaş’a Vagner Love transfer olmuştu. Siyah beyazlı kulüp Love için Alanyaspor’a 3.5 milyon bonservis bedeli ödemiş ve oyuncuyla 2.5 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Geçtiğimiz sezon bekleneni veremeyen golcü oyuncu, yaz döneminde takımdan ayrılacak isimler arasında yer alıyordu. Transfer döneminin son günlerinde Love’un ismi forvet hattında sorun yaşayan Galatasaray’la anıldı. Ancak bu transfer gerçekleşmedi ve Love Beşiktaş’ta kaldı.

Siyah beyazlı ekibin geçtiğimiz ay Altınorduspor’la oynadıkları maçta taraftarlar tarafından protesto edilen Love, takımda adeta istenmeyen adam ilan edildi. Bu sezon siyah beyaz formayla 7 maça çıkan ve bu maçta sadece 3 gol atabilen Love ile ilgili olarak Brezilya basınında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Fox Sports’tan Fabio Sormani tarafından ortaya konan iddiaya göre Love devre arasında yeniden ülkesi Brezilya’ya dönecek. Gocü oyuncunun transfer olacağı takımın ise daha önce isminin anıldığı Santos olduğu söylendi.

Sormani, Santos’un başkanı Carlos Peres’in Love’u transfer etmek için görüşmelere şimdiden başladığını açıkladı. Brezilya takımı Love’a yıllık 130 bin Euro ödemeyi planlıyor. Oyuncuyla 2 yıllık sözleşme imzalamayı düşünüyor. Sormani, açıklamasında Love’un Beşiktaş yönetimiyle görüşüp 2020 yazında bitecek olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmeyi talep edeceğini bildirdi.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.