Son Dakika Haber

Beşiktaş da Samuel Eto İsmi Konuşuluyor

Devre arası transfer döneminin yaklaşması nedeniyle spor kulüplerinde isimler değerlendirilmeye başlandı. Transfer süreci yaklaşırken Beşiktaş da farklı isimler konuşulmaya başlandı. 

İlk imzayı sol açık oyuncusu Hollandalı Ryan Babel atan Beşiktaş yeni imzayı ismini dünyaya duyuran Antalyaspor u Samuel Eto ile atmak istiyor. Antalyaspor 'un Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu'nu Beşiktaş tan istemesi üzerine, Beşiktaş da Antalyaspor 'dan Eto ' yu istedi. İmza sürecine kısa sürede geçileceği düşünülüyor.  Samuel Eto yu öncelikle kiralayıp sezon sonunda almak isteyen Beşiktaş spor klubu bir kaç gün içinde resmi işlemlere başlayacağı sinyalini verdi.

Sezon başında Eto için Beşiktaş tan 5 milyon Euro isteyen Antalyaspor klubu Beşiktaş in vereceği; Antalyaspor un bonservis isteğine karşın klubu Araz Özbiliz ve Kerim Frei ile birlikte bir miktar para, teklife ne cevap vereceği önümüzde ki günlerde belli olacak. Devre arası transfer sürecinde Beşiktaş, hem Antalyaspor teknik direktörü Rıza Çamlıbay' İn tavrı hem de Eto nun gelmek istemesi nedeniyle, ünlü ismi kadrosuna katmakta oldukça umutlu.Çamlıbay istediği oyuncuların verilmesi şartı ile Eto yu vereceğini ama Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu' nda kesin kararlı olduğunu belirtiyor. İki klup kısa süre içerisinde pazarlık masasına oturacaklar. Transfer sürecinde Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğlu sosyal medya üzerinden Eto ile ilgili bir karikatürü beğenmiş ve taraftarı umutlandırması üzerine. Transfer sürecinde kendisinin bir rolü olmadığını, diğer yöneticiler tarafından transferin yapıldığını, Eto nun sevdiği bir oyuncu olduğunu belirtti. Ayrıca paylaşımı kızının yaptığını ve transfer ile ilişkili bir paylaşım olmadığını belirtti.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.