Son Dakika Haber

Artık Gerçek Trabzonspor


Trabzonsporu’un genç ve başarılı oyuncularından biri olan Yusuf Erdoğan son zamanlardaki söylermleriyle gündemde yer alıyor. Yetenekli futbolcu bu kez yaptığı açıklamada; gerçek bir takım olarak Trabzonspor’a az kaldığını düşündüğünü, Trabzonsporu artık yeni bir dönem bekledğini  ve  yaptıkları çalışmalarla da bordo-mavili takımın bu söylemleri doğrular  ve kanıtlanır nitelikte kendini ispat edeceğini söyleyedi.
TRABZONSPOR’DA YENİ DÖNEM 
Bordo-mavili klübün genç yeteneklerinden Yusuf Erdoğan bir takım açıklamalar yaptı. Bu açıklamalarında Trabzonspor klübünün istenilen  futbol düzeyde olmadığını belirterek şöyle bir açıklamada bulundu: “ Hiç kimsenin ne olduğumuz konumdan nede performansından memnun olduğunu düşünmüyorum. Çünkü  ben ve takım arkadaşlarım milyonların tuttuğu bir kulüpte oynuyoruz. Sorumluluğumuz çok fazla ve her zaman üst düzey oynamamız gerekiyor. Bu sene iyi bir yapılanma oldu. Hem başkanımız hem hocamız hem stadımız ve hem de kaliteli transferlerimizle iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum. Takımdaki tüm futbolcular karakter ve yetenek anlamında çok iyi. Kimsenin birbiriyle sıkıntısı yok. Güzel bir arkadaşlık ortamı var.” Bu söylemleriyle genç futbolcu Trabzonspor adına taraftarları için,  gelecek maçlara yönelik  bir umut ışığı vermiş vermiş oldu. Genç futbolcu taraftarlar ve kulüp adına bu açıklamayı yeterli bulmayıp ifadesine şu sözlerle devam etti : “Üst düzey oynamaya çalışıyoruz ancak bazen parçaları birleştirmekte zorluklar yaşıyoruz. O yüzden biraz daha sabır bekliyoruz. Gerçek Trabzonspor'a az kaldı diye düşünüyorum. Bunun görüntülerini yavaş yavaş vermeye başladık. Her hafta üstüne koyan bir takım olduk. Ben lig sonuna kadar daha farklı bir Trabzonspor sergileyeceğimizi düşünüyorum.” diyerek ifadesini sonlandırdı.
TARAFTARIN ETKİSİ BÜYÜK
Başarılı futbolcu, bu seneyi geçiş dönemi olarak kabul ettiklerini vurgulayarak, çok daha iyisi, en iyisi için uğratıklarını belirtti ve bu süreçte biraz sabır ve zaman gerekiyor diyerek aynı zamanda bordo-mavili takımın taraftar kitlesinden, bu zorlu ve sabır isteyen süreçte takım oyuncularından desteklerini esirgememeleri ricasında bulundu. Böylelikle Trabzonspor’da yeni, çok daha bilinçli ve bu bilincin dolasıyla çok daha başarılı gerçek Trabzonspor’u müjdeyerek genç Trabzonspor taraftarının yenilgiyle sonuçlanan Beşiktaş maçından sonra gönüllerine su serpti.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.