Son Dakika Haber

Ali Yüce, ‘Hedefimiz Galatasaray’ı Üst Sıralara Çıkarmak’

Galatasaray Spor Kulübü Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Anadolu Ajansı’na takımın durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bilindiği üzere Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, sınırlı bütçe ile ciddi başarılara imza atmıştı. Bunun arkasında bulunan kişilerden birisi de Ali Yüce olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde final oynayan ekip, gelecek sezon da CEV Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yüce, ‘Galatasaray’ın hedefleri daima dünya çapında, Avrupa ve şampiyonluk odaklıdır. Bizler de buna göre bir kadro tasarlıyoruz. Bütün dikkatimizi Türkiye Kupası, Türkiye Ligi ve Şampiyonlar Ligi’ne verdik. Bütün kulvarlarda başarılı olmak için çabalayacağız’ dedi.

‘Elimden Geleni Yapacağım’

Böyle bir görevde bulunduğu için çok mutlu olduğunu belirten Yüce, ‘Galatasaray gibi büyük bir camianın, böyle güzel bir mevkiinde görev yapmak benim için onurdur. Bu armaya layık olmak ve voleybol takımını en üst sıralara çıkarmak için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Bu takım en üst sıralarda bulunmayı her daim hak ediyor’ dedi.

Ali Yüce ayrıca Galatasaray’ın transferler konusunda da belli bir bütçesinin bulunduğunu belirtti.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.