Son Dakika Haber

Kurumsal Bilgiler


NetSpor Haber Sitemiz kendisine tarafsız, bağımsız ve doğru spor haberleri ilke edinmiş www.netsporhaber.com olarak birinci kaynaktan yaptığımız ilkeli haberleri 7/24 hizmet etmek için uğraşan editörlerimizle siz saygıdeğer okuyucularımıza dürüst yayın hayatını benimsediğimizi öncelikle belirtmek isteriz.

Spor dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olayları objektif bir şekilde sizlerle paylaştığımız yayın hayatımızda siz değerli okuyucularımızın desteğiyle zirveye tırmanma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Hiçbir spor kulübü ayrımı gözetmeksizin, tarafsız bir şekilde sunduğumuz haberlerin devamı niteliğinde gördüğümüz zirve yolunda bu ilke ve prensiplerimizden asla vazgeçmeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Daha iyi bir yayıncılık anlayışıyla, doğru ve tarafsız spor haberleriyle, güncel ve son dakika gelişmeleriyle, alanında uzman kadromuzla sizlere hizmet etmek anlayışında bulunduğumuz Netspor Haber ailesi olarak, ilerleyeceğimiz bu yolda sizlerin öneri ve görüşlerine yer vererek, yine sizlerin yardımıyla daha güçlü ve sağlam adımlarla devam edeceğiz.

Tüm öneri ve görüşleriniz için bizlere İletişim adresinden ulaşmanız mümkündür. Tüm konularımız özgün, ve anlaşılır bir biçimde hazırlanarak gerekiyor ise resim desteği ile yayımlanmaktadır.