Son Dakika Haber

Transferi Resmen Açıklanan Wesley Sneijder’ın Yeni Ücreti Şaşırttı

Galatasaray’ın yolunu ayırma kararı aldığı Hollandalı yıldız futbolcu Wesley Sneijder, Nice ile anlaşma sağladı. Ligue 1 ekibi tarafından ünlü futbolcuyla anlaşıldığı Twitter hesabından resmen duyuruldu. Hollandalı futbolcunun Fransız kulübünden alacağı ücret ise şaşırttı.

Galatasaray ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Wesley Sneijder, Fransız Nice takımı ile anlaşmaya vardı. Yıldız oyuncu Nice şehrine gitti ve havalimanında taraftarlar kendisini çoşkulu bir biçimde karşıladı. Ligue 1 ekibi tarafından anlaşma resmen duyuruldu.

Hollandalı yıldız futbolcu, Nice ekibiyle yaptığı 1+1 yıllık sözleşme teklifini kabul ettiğini beyan etti. Nice’ye gitmesinin ardından yıldız oyuncunun sağlık kontrolünden geçirilmesi bekleniyor.

Fransız basını transfer sonrası yapmış olduğu haberlerde Hollandalı futbolcunun Nice’den alacağı maaşın 1.8 milyon Euro tutarında olduğunu açıkladı.

 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.