Son Dakika Haber

Trabzonspor Galatasaray Maçı Sonrası Koridorda Olay

Trabzonspor Galatasaray maçının 45’inci dakikasında kırmızı kart görerek oyundan atılan Olcay Şahan ve Feghouli koridorda olay çıkardı. İki futbolcu birbirinin üzerine yürürken, karşılıklı küfürleştiler.

Olaylı geçen Trabzonspor Galatasaray maçında lider Galatasaray 2-1’lik skorla Trabzonzpor’a yenildi. Ancak maç sonucundan çok maç içerisinde yaşanan olaylar ve kırmızı kartlar geceye damga vurdu. Birçok taraftar Galatasaray’ın yenilmesinde hakem hatası bulunduğunu söylerken, Trabzonspor kazandığı 3 puan sonrası rahat bir nefes aldı. Karşılaşmanın 45’inci dakikasında görmüş oldukları kırmızı kart sebebiyle sahadan atılan Galatasaraylı Sofiane Feghouli ile Trabzonsporlu Olcay Şahan’ın tartışması sahada sonlanmadı.

Oyundan atılan ikilinin koridorlarda birbirinin üzerine yürüyerek küfürleştiği iddia edildi. Çıkan haberlere göre Feghouli ve Olcay sahadan atılmalarının ardından İngilizce olarak karşılıklı küfürleştiler.

Galatasaraylı Feghouli görmüş olduğu kırmızı kartın sinirini üzerinden atamayarak, “Sana hiçbir şey yapmadım. Buraya gel” diye İngilizce olarak bağırdı ve ardından küfür etti. Olcay Şahan ise Feghouli’nin bu tavrına aynı sertlikte cevap verdi. “Tamam. Bekle orada, geliyorum” diye İngilizce cevap evren Şahan Ardından Feghouli’ye küfür etti. Araya giren kişiler oyuncuların kavga etmesini engelledi.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.