Son Dakika Haber

Trabzon Fırtınası Sürüyor

Süper Lig’in 4’üncü hafta maçlarında Trabzonspor sahasında Gençlerbirliği ile karşı karşıya geldi. İlk yarının 1-0’lık Trabzonspor yenilgisiyle kapanmasına rağmen Trabzonspor ikinci yarıda fırtına gibi eserek mücadeleyi 3-1’lik skorla tamamlamayı ve 3 puanı hanesine yazdırmayı bildi.

Süper Lig 4’üncü hafta maçlarında Trabzonspor sahasında teknik direktör Ümit Özat ile yollarını ayırarak, Mesut Bakkal ile sözleşme imzalayan Gençlerbirliği’yle karşı karşıya geldi.

İlk yarı başkent ekibinin 1-0’lık galibiyetiyle sonlanırken, golü Ahmet İlhan Özbek 6’ıncı dakikada kaydetti. Gençlerbirliği devre arasına mutlu bir şekilde girerken stresli olan taraf Trabzonspor’du.

2’inci yarıya 1-0’lık skorla yenik başlayan Trabzonspor rüzgarı arkasına almayı bildi. Karadeniz ekibi, 53’üncü dakikada Olcay Şahan, 84’üncü dakikada Rodallega ve 90’ıncı dakikada Onazi’nin golleriyle adeta fırtına gibi eserek rakibini devirmeyi başardı. Trabzonspor’da 2’inci yarı oyuna giren 18 yaşındaki genç futbolcu Abdülkadir Ömür’de galibiyetin en önemli mimarlarından bir tanesiydi. Genç futbolcu gelecek vadeden oyunuyla göz doldurdu. Alınan sonuçla Trabzonspor’un puanı 7’ye yükselirken, Gençlerbirliği 4’üncü haftada sadece 1 puan elde edebildi.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.