Son Dakika Haber

Ronaldo'ya 300 milyon Euro'luk Çılgın Teklif

İsmini aciklamadigi Çin futbol kulübünden Cristiano Ronaldo için inanılmaz yüksek rakamdan teklif aldıklarını belirten menajer Jorge Mendes : bonservis ücreti olarak 300 milyon Euro ve Ronaldo'ya da yıllık 100 milyon Euro maaş teklif edildi fakat Ronaldo hiç düşünmeden bu astronomik teklifi reddetti diye belirtti.

Son günlerde zengin Çin kulüplerinin, dünyaca ünlü futbolculara yaptığı çok yüksek teklifler sık sık haber olmakta. 

Bu yüksek ücretlere hayır diyemeyen çoğu futbolcu da Çin in yolunu tutmakta.

En son Oscar ile yaptığı 42 milyon dolarlık anlaşma ile futbol tarihinin en pahalı imzasını atan Çin ile ayrıca Jackson Martinez ,  Ramires ,  Hulk , Lavezzi ve Teixeira da imza atarak Asya'nın yolunu tutan futbolcular arasında yerlerini aldılar. 

Yaptığı yüksek ücretli transferlerin ardından çıtayı daha da yükselten Çin futbol kulübü Real Madrid in gözbebeği Ronaldo için 300 milyon Euro'luk inanılmaz teklifi yapti.

Mendes'in  belirttiğine göre Ronaldo bu teklifi hiç düşünmeden hayır diyerek reddetti. para her şey değil diye sözlerine devam eden mendes ;  diğer oyuncular için Çin önemli bir pazar olsa da Ronaldo'nun Real Madrid'i evi gibi gördüğünü, kariyerine burada devam edeceğini ve Çin'e gitmesinin imkansız olduğunu belirtti . 

Yakın zamanda Real Madrid ile kontratını yenileyen ünlü futbol yıldızı 2021 yılına kadar olan sözleşmeye imza attı . 31 yaşında ki yıldız daha 10 yıl Real Madrid forması giymek istediğini de belirtti.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.