Son Dakika Haber

Porno Yıldızı, Ünlü Futbolcuyu Rezil Etti

Amerikan futbolunu yakından takip eden Khalifa, çarpıcı bir ifşada bulundu. Takip ettiği takım, mağlup olunca oyun kurucuyu ifşa etti. Spor magazini bu olayla çalkalanmaya devam ediyor. Peki Khalifa, hangi oyuncu için hangi mesajı yayınladı?

Takım Mağlup Olunca…

Khafila, sıkı bir Amerikan futbolu taraftarı. Taraftarı olduğu takım ise Ole Miss Rebel. Ole Miss Rebel, Florida State ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma esnasında da bir takım olaylar yaşanmıştı. Bu olaylarla beraber Ole Miss Rebel, Florida State takımına 45-34 yenildi. Bu yenilgiden sonra da Khalifa ortalığı karıştırdı ve olanlar oldu.

Ole Miss Rebel oyun kurucularından olan Chad Kelley’in Khalifa ile mesajlaştığı öğrenildi. Tabii ki bu durum, Khalifa’nın Twitter paylaşımından sonra öğrenildi. Kulüp hakkında da açıklama yapılmadı. Yapılan bu ifşa karşısında, Chad Kelley de hiçbir cevap veremedi.

‘’Beni Ekle’’

Snapchat kullanıcısı olan Chad Kelley, Khalifa ile uzun süredir görüşüyordu. Uzun süredir görüştüğü için de yakınlık kuruldu ve Kelley, ‘’Beni snap’ten ekle. 5’inde oynayacağımız maçta seni görmek gerçekten çok güzel olacak.’’ Mesajını yolladı. Mesajda hemen sonra çıktığı karşılaşmada takımı mağlup olan Kelley, şok bir Twitter paylaşımıyla karşı karşıya kaldı.

Khalifa, kendi Twitter adresinden atılan bu mesaja yorum yaptı. Ünlü star, paylaşımını yaparken şu ifadeleri kullandı: ‘’Bana özel mesaj atmak yerine, antrenmanlara gitmelisin.’’

Khalifa, bu mesajı atarak hem oyuncuyu ifşa etti, hem de oyuncuya ince bir mesaj gönderdi. Starın mesajına göre Kelley, antrenmanlara gitmek yerine sık sık Khalifa’ya mesaj atıyordu. Bu nedenle de maç kaybedildi. Khalifa, hem oyuncuyu ifşa etmiş oldu, hem de maçlar konusunda sıkı bir ders verdi.

Oyuncunun kulübünden de bir açıklama yapılmadı. Chad Kelley ise hala sessizliğini koruyor. Antrenman aksama durumu anlaşılırsa, kulüp hayatı bitebilir. Bu yüzden Khalifa’nın yaptığı paylaşım, oyuncunun kariyerini de etkileyebilecek nitelikte.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.