Son Dakika Haber

Muslera'ya Şok Teklif

Galatasaray Mali Genel Kurulu’nda son günlerde gündeme gelen konular görüşüldü. Konular görüşüldükten sonra herkes fikrini söyledi ve herkes sükunet içerisinde dinlendi. Son olarak Galatasaraylı bir futbolcuya sürpriz niteliğinde teklif yapıldı.  

Galatasaray Mali Genel Kurul esnasında söz alan Zafer Şener, Uruguaylı oyuncu Muslera için güzel bir teklifte bulundu. Teklifini tüm Galatasaray Mali Genel Kurul’a yönelten Zafer Şener, güzel düşüncesi nedeniyle de uzun müddet alkışlandı.

Takım içerisindeki son olaylar nedeniyle, futbolcular hayli gerildiler ve gerçekten istem dışı hareketler sergilemeye başladılar. Her olumsuz koşula rağmen takımını yalnız bırakmayan ve en sessiz oyuncu olarak bilinen Fernando Muslera, Galatasaray Mali Genel Kurul Üyesi olabilir.

Konuşma sırasında söz alan Zafer Şener, bu fikrini şu sözlerle belirtti: ‘’Fernando Muslera, takım içerisindeki tüm olumsuz zamana rağmen, sükunetini korumuş ve takımının yanında olmaya devam etmiş bir oyuncudur. En zor günlerde bile kritik noktalardan takımını iyi yerlere taşıyan Muslera’yı Genel Kurul üyesi yapabiliriz. Kurallar bu duruma izin verir mi bilmiyorum ama, böyle bir uygulama yapılsa gerçekten çok güzel olur. Hem Muslera açısından sevindirici bir durum da söz konusu olur.’’

Zafer Şener’in bu görüşü, salon içerisinde büyük bir alkış oluşturdu. 2 dakika boyunca alkışlanan bu fikir, kabul edilecek mi henüz bilinmiyor. Fikrin güzel olması nedeniyle, önümüzdeki günlerde kurallar göz önünde bulundurularak Muslera ile bir görüşme gerçekleştirilebilir.

Muslera için moral niteliğinde olan bu teklif, Mali Genel Kurul içerisinde de toplantı sonunda detaylıca görüşüldü. Eğer kurallar bu duruma izin verirse ve Muslera da üye olmak isterse, kısa süre içerisinde Fernando Muslera Galatasaray Mali Genel Kurul üyesi olabilecek.

Takımın en kötü zamanında bile takımını sırtlayan ve elinden gelenin en iyisini yapan Muslera, bu görüşmeyi henüz duymadı ve hiçbir açıklama yapmadı. Önümüzdeki günlerde Muslera’dan da bir açıklama bekleniyor.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.