Son Dakika Haber

Mesut Özil Fenerbahçe’ye Mi Geliyor?

Aziz Yıldırım’ın en büyük hayallerinden birisi Türk yıldız Mesut Özil’i Fenerbahçe’ye transfer edebilmek. Mesut Özil’in Arsenal’le sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Kulübünün anlaşma tekliflerine olumsuz cevap veren yıldız futbolcunun hangi takıma gideceği merak konusu oldu.

Mesut Özil Arsenal’de henüz gol ve asist kaydedemediği için eleştiri oklarının hedefi oluyor. Takımında sıkıntılı bir süreçten geçen oyuncu, ayrılmayı ciddi olarak düşünüyor. Mesut Özil’in sezon sonunda bedavaya gitmesini istemeyen Arsenal takımı da oyuncuyu sezon ortası transferlerinde göndermeyi düşünüyor.

İngiliz medyası ise bir süreden beri Fenerbahçe ile Inter kulüplerinin Mesut Özil’le ilgilendiğini yazıyor. Ancak birkaç gün önce İtalya’dan gelen bir haber sonrası Mesut’un İstanbul’a gelmesi ihtimali güçlendi. Inter kulübünün sportif direktörü Piero Ausilio, Mesut Özil’i Ocak ayında transfer etmeyi düşünmediklerini bildirdi. Kız arkadaşı Amine Gülşe ile İstanbul’da yaşamanın hayalini kuran Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye gelme ihtimali oldukça yükseldi.  

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.