Son Dakika Haber

James Rodriguez - Daniela Ospina Çiftinden Ayrılık Kararı

Real Madrid defterini kapatıp Bayern Münih’e transfer olan Kolombiyalı futbolcu James Rodriguez, 6 yıllık hayat arkadaşı Daniela Ospina’dan ayrıldı.

İspanyol Real Madrid ekibinde yeterli seviyede forma şansı bulamayan Rodriguez, Bayern Münih’in 2 yıllık kiralama teklifini kabul ederek Almanya’ya gitti. Ülke değiştiren James Rodriguez, aşkını da değiştirmiş oldu.

6 yıldır mutlu bir evlilikleri olduğu bilinen çiftin ayrılığını duyurması herkesi şoke etti. Ayrılık kararını Ospina’nın sözcüsü olan Tatiana Zuluaga sosyal medya hesabından duyurdu.

Arsenal’de forma giyen kaleci David Ospina ile kardeş olan Daniel Ospina ile James Rodriquez bir kız çocuk sahibi.

Aslında çiftin ayrılacağına dair haberler bir süreden beri magazin gündeminde yer alıyordu. James transferin ardından Almanya’ya yerleşirken, eşi Daniela ülkesi Kolombiya’ya dönmüştü. Spot ışıklarından uzakta sessiz bir evlilik yürütmeye çalışan ikili tüm çabalarına rağmen evliliklerini devam ettiremedi.

Zuluaga yapmış olduğu açıklamasında ikilinin en iyi şekilde anlaşarak ayrıldığını, birbirlerine karşı duymuş oldukları sevgi ve saygının sonsuza kadar devam edeceğini duyurdu. İkili evlendiklerinde James Rodriuez henüz 19, Daniela Ospina ise 18 yaşındaydı.

 

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.