Son Dakika Haber

İstanbul Başakşehir - Galatasaray Maçının Analizi

Süper Lig’in 27.haftasında İstanbul Başakşehir ve Galatasaray karşı karşıya geliyor. Galatasaray, ilk sıralardan kopmak istemediği için deplasmandan mutlak puanla ayrılmak istiyor. Neredeyse şampiyonluk yarışında soluksuz mücadele veren Başakşehir ise, şampiyonluk yarışından kopmak istemiyor ve evinde oynanacak ikinci mücadeleyi de Galatasaray karşısında kazanmak istiyor.

10 Nisan Pazartesi günü karşılaşacak olan İstanbul Başakşehir ve Galatasaray, mutlaka puan almak istiyorlar. İki takımın da mutlak puana ihtiyacı var. 4 Kasım 2016 tarihinde, Galatasaray’ın evinde oynanan mücadeleyi de İstanbul Başakşehir 2-1 kazanmayı başarmıştı. Deplasmanda aldığı galibiyet nedeniyle de evinde oynanacak mücadeleyi bırakmak istemeyen Başakşehir, liderlik koltuğuna da çok yakın.

Maç Ne Zaman Başlayacak?

İstanbul Başakşehir – Galatasaray mücadelesi 10 Nisan Pazar günü oynanacak. Maçın başlama düdüğü ise saatler 20.00’ı gösterdiğinde çalınacak. İki takımın da kadro durumu henüz netlik kazanmadı. Şuan görünüşe bakılırsa, iki takımda da sakat ve kart cezalısı oyuncular bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde iki takımın da ilk 11 kadrolarını ve maçı yönetecek hakemlerin isimlerini daha net şekilde öğrenebileceğiz.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.