Son Dakika Haber

Guliano’dan Sonra Trabzonspor Yine Fenerbahçe’ye Rakip Oldu

Fenerbahçe’nin gerçekleştirdiği Guliano transferinde karşı karşıya geldikleri öğrenilen Trabzonspor ve Fenerbahçe takımları bir transferde daha çakıştı.

Fenerbahçe’nin kiralık olarak takımına almak istediği ancak Trabzonspor’un da talip olması üzerine bonservisini almak zorunda kaldığı Guliano’dan sonra başka bir isim için de Trabzonspor ve Fenerbahçe karşı karşıya geldi.

Fenerbahçe’nin de transfer listesinde bulunan Gustavo Gomez için Trabzonspor’unda talepte bulunduğu öğrenildi. Milan’da forma giyen ve Fenerbahçe tarafından transfer edilmek istenen Gomez için Trabzonspor’un da ciddi bir teklifte bulunduğu ortaya çıktı.

Fenerbahçe ve Trabzonspor daha önce Guliano transferinde karşı karşıya gelmiş ve oyuncu tercihini Fenerbahçe’den yana kullanmıştı.

AC Milan takımıyla 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunan Gomez geçtiğimiz sezon 19 kez forma şansı elde etti. Milan teknik direktörü olan Vincenzo Montella’nın 24 yaşında olan oyuncuyu bu yıl ki kadro planlamasına dahil etmek istemediği biliniyor.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.