Son Dakika Haber

Göksel Gümüşdağ'dan Transfer İddialarına Cevap

Yaptığı açıklamada geçen sezon ligi kupa almadan bitirdiklerini söyleyen Gümüşdağ “Ancak mücadele ettiğimiz iki kupada da ikinci olduk. Bizim gelecekteki başarılarımızın ilk adımı olan bu başarıları kimse küçümsememelidir.” dedi. Gelecek sezon için Şampiyonlar Ligi Ön Elemesi oynayacaklarından bahseden başkan ilk defa katılacakları bu kulvarda başarılı olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını iletti. Ayrıca takımdaki bazı eksik bölgeler ve kadro derinliğini arttırmak için birkaç oyuncu transferi daha yaparak önümüzdeki Avrupa sınavlarından başarılı bir şekilde geçmek istediklerini söyledi. Ayrıca son zamanlarda çok konuşulan Hollandalı yıldız Sneijder konusuna da değinen Gümüşdağ “Hollandalı oyuncu şu anda Sarı Kırmızılı ekibin bir oyuncusudur. Ancak bu takımdan ayrılması halinde böyle yetenekli bir oyuncuya talip olabiliriz” sözleriyle bu konu ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Visca transferi için geçen gün Muharrem Usta ile bir araya geldiğini ileten Başkan, bu konu için “Oyuncumuzu şu anda satamayacağız diyerek geri çevirdim.” dediğini belirtti.

Emre ve Genç Cengiz’de Son Durum

Önümüzdeki sezon hedeflerini daha da yükselten Başakşehir takımı oyuncularını satmaya istekli değil. Göksel Bey, Emre ile ilgili sorular için kısa ve net cevap verdi. “Gelecek sezon hedeflerimiz daha başarılı olmak. Bu yüzden de elimizdeki oyuncuları satmadan üstüne oyuncu eklemek istiyoruz.” dedi. İsmi Manchester City ile anılan Cengiz Ünder için ise bir sezon daha takımda olmasından mutluluk duyacağını söyleyerek bu oyuncunun kendileri için öneminden bahsetti.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.