Son Dakika Haber

Galatasaray’da Yeniden Fatih Terim Dönemi

Geldi, geliyor derken Galatasaray resmen Fatih Terim’le görüşmelere başladı. Sarı kırmızılı yönetim Terim’le görüşme yaptığını KAP’a bildirdi. Fatih Terim’de Twitter hesabı üzerinden “Nerede kalmıştık” yazarak Galatasaray'ın resmi hesabını etiketledi.  

Galatasaray Igor Tudor’un gönderilmesinin ardından resmi olarak Fatih Terim’le görüşmelere başladığını KAP’a bildirdi. Terim’in Cuma günü itibariyle sözleşme imzalayacağı düşünülüyor.

Cimbom KAP’a yaptığı bildirimde şu açıklamaya yer verdi:

Şirketimiz tarafından A Takımı Teknik Direktörlük pozisyonu için Fatih Terim’le görüşmelere başlanmıştır. Galatasaray’ın teknik direktörlüğü görevine gelecek olan Terim, eski yardımcısı olan Hasan Şaş’la çalışmak istediğini kaydetti.

Galatasaray’a gelip gelmeyeceği uzun bir süre boyunca tartışılan Fatih Terim, resmi Twitter hesabından Galatasaray’la anlaşacağına işaret eden flaş bir paylaşımda bulundu. Galatasaray’ı etiketleyen Fatih Terim, “Nerede Kalmıştık” sözlerine yer verdi. Bu mesajla Terim’in galatasaray’la anlaşacağına kesin gözle bakılmaya başladı.

Fatih Terim’in Galatasaray’a dönecek olması sebebiyle sosyal medyada da büyük hareketlilik yaşandı. Bu konu hakkında kısa sürede binlerce Twitt atıldı. Gece yarısına doğru mesajlar yüzbinleri buldu. Bu habere bazı kişiler sevinirken, bazıları da ciddi manada eleştiri yaptı.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.