Son Dakika Haber

Galatasaray’da Bayram Müjdesi Geldi

Sezon öncesi teknik direktörü ve takımla ilgili eleştri oklarının hedefi olan Galatasaray sezona bomba bir şekilde girdi. Teknik direktör Tudor’u zayıf bulan birçok spor yorumcusu, Galatasaray’ın başarısı karşısında Hırvat teknik adamı alkışlamak durumunda kaldı. Henüz puan kaybı yaşamayan Galatasaray transferdeki eksiklerini de tamamlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Transferde son bir hamle yapmak isteyen Galatasaray, Juventus’ta oynayan sol bek Asamoah’ı renklerine kazandırmak istiyor.

Yeni sezona fırtına gibi başlangıç yapan Galatasaray'da yönetim, transferin son hamlesini Juventuslu sol bek Asamoah’ı renklerine bağlayarak yapmaya hazırlanıyor.

Ganalı yıldız oyuncu için İtalyan kulübü ile pazarlıkları devam ettiren sarı kırmızılı ekip bayrama girerken taraftarına bekledikleri müjdeyi vermeyi hedefliyor.

Futbolcuyla 4 yıllığına 10 milyon Euro’ya anlaşma sağlayan cimbom, Juventus’un transferle ilgili inadını kırmak için uğraşıyor. 28 yaşında olan Asamoah’ın Juventus’tan ayılmak istemesi Galatasaray’ın elini güçlendirirken, bonservis bedeli olarak 8 milyon Euro talep eden Juventus’un 4 milyon Euro’ya ikna edilmeye çalışıldığı gelen haberler arasında.

Asamoah’ın transferinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilerek, tecrübeli futbolcunun kadroya dahil olması bekleniyor.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.