Son Dakika Haber

Galatasaray Arda İçin Bastırıyor

Arda Turan’ı takıma kazandırmak isteyen Galatasaray yönetimi, Barcelona ile temaslarını yoğunlaştırdı. Kiralık olarak almak istedikleri Arda için yönetim ve menajer Ahmet Bulut tarafından Barça’ya pres uygulanıyor. Galatasaray Barcelona’dan Arda için kolaylık göstermesini istiyor.

Galatasaray ve Başkan Dursun Özbek’in hedefinde Arda transferi var. Sarı-Kırmızılı takımın eski kaptanı olan Arda’yı Barcelona’dan geri getirip bombayı patlatmak istiyor. Başkan Özbek ve Kurmayları tarafından Arda’nın transfer edilebilmesi için sıkı çalışma yürütülüyor. Cim bom tarafından Barça Arda’nın kiralık olarak Galatasaray’a gelmesi için ikna edilmeye çalışılıyor.

Barcelona ise Arda’yı bonservisiyle birlikte göndermek istiyor. Her iki taraf arasında temaslar yoğun olarak devem ederken, Arda’nın menajeri Ahmet Bulut’ta Barcelona’yı sıkı bir prese aldı. Oyunsuna talip olan tek takımın Galatasaray olduğunu dile getiren Bulut, Barçalı yöneticilerle Monaco’da Şampiyonlar Ligi kura çekimleri sırasında bir araya geldi. Transferin tamamlanabilmesi için Arda Turan’da elinden geleni yapıyor.

Kulübüyle görüşerek kendisine bir kolaylık gösterilmesini talep eden yıldız oyuncu, tarcihinin Galatasaray’dan yana olduğunu kaydetti. Barcelona takımı ise orta sahasına Paulinho’yu transfer ederken, Chelsea’da oynayan Willian’ın transferi için de büyük bir çaba harcıyor. Mevcut kadroyla Arda’nın Barcelona takımında şans bulabilmesine imkansız gözüyle bakılıyor.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.