Son Dakika Haber

Fenerbahçe’nin Hedefi Yerli Yıldızlar

Bu sezon şampiyon olmayı kafaya koyan Fenerbahçe devre arası transfer dönemini en iyi şekilde geçirmeye kararlı.

Takım içerisinde yabancı oyuncuların çok olması ve finansal Fair-Play gibi sebeplerle sarı lacivertliler gözünü gurbetçi oyuncularla Türkiye’de oynayan yerli futbolculara dikmiş durumda. Sarı Kanarya bazı önemli isimleri listesine aldı bile.

Hücuma iyi oyuncular transfer ederek zenginlik kazandırmak isteyen Aykut Kocaman’ın yönetime 4 isim için onay verdiği söyleniyor.

Takımla ilgili gelen bilgiler arasında Başkan Aziz Yıldırım ve teknik heyetin devre arası transferde bahsi geçen futbolculardan en az 2’sini takıma kazandırmak istediği söyleniyor.

Ekonomik şartlar sebebiyle transfer görüşmelerinde sarı lacivertliler önceliği kiralamaya veriyor. Teknik direktör Aykut Kocaman yönetimden orta saha, sol bek ve forvet için de bazı taleplerde bulunurken, yönetime henüz bir isim listesi sunmadığı gelen haberler arasında. Fenerbahçe’de istenen yıldız isimlerden hangilerinin transfer edilebileceği önümüzdeki günlerde belli olacak. Teknik direktör Kocaman’ın istediği diğer futbolcuların isimlerini kısa süre sonra yönetime vermesi bekleniyor.

İşte Fenerbahçe’nin devre arası transferde almak istediği isimler;

Emre Mor

Hakan Çalhanoğlu

Emre Akbaba

Cengiz Ünder

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.