Son Dakika Haber

Fenerbahçe’de Bir Devir Kapanıyor!

Lig’in başından beri kötü gidişe dur diyemeyen Fenerbahçe’de bir devir sona eriyor. En son Akhisar’a 1 golle mağlup olan Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman radikal bir karara imza attı.

Bu sezon gerek orta saha gerek stoper olarak sergilediği performansla hayal kırıklığı yaratan, üstelik Vardar maçında kendi kalesine gol atan Mehmet Topal ilk 11’de forma şansı elde edemeyecek. İlk 11 şansı tamamıyla ortadan kalkan Mehmet Topal 2012 yılında Fenerbahçe’ye transfer olduğundan beri teknik direktörlerin vazgeçilmez oyuncusu haline gelmişti. Su seneki performansıyla sınıfta kalan Mehmet Topal bundan sonra yedek kulübesinde oturacak. En son Akhisar maçında da istenen performansı gösteremeyen Mehmet Topal’ın Joseph de Souza’nın dönmesiyle birlikte ilk 11’de forma şansı kalmıyor.

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın performansından memnun olmadığı Topal’ın yerine Joseph de Souza, Mehmet Ekici ve Ozan Tufan gibi oyuncuları bulunuyor. Tecrübeli ismin bu sezon işi zor olacağa benziyor.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.