Son Dakika Haber

Emre Çolak Tatilini Yarıda Kesti

Sezonun bitmesi ile tatil için Türkiye’ye gelen ve bir süredir Olcan Adın ile beraber Bodrum’da tatilin sürdüren başarılı sol ayak bir anda İspanya’ya döndü. Bu olayın ardından bir süredir hakkında transfer dedikoduları bulunan oyuncu için 'İmza mı atacak?' sorusu akıllara geldi. Deportivo’nun bu sezon ligde kalmasında önemli rol oynayan oyunculardan olan Emre Çolak için birkaç takım temaslarda bulunmuştu. Bu oyuncuyu İspanyol ekip 2016- 2017 sezonunun başındaki transfer sezonunda Galatasaray ile sözleşmesi bitince bedelsiz olarak takıma katmıştı. Gösterdiği başarılı futbol ile sözleşmesine 20 milyona serbest kalır maddesi kondu. İspanya takımlarından Sevilla ve Valencia bu oyuncu ile ilgilenen takımlar arasında bulunuyor. Bu oyuncunun bonservisi için ise Deportivo 10 milyondan kapıyı açtı. Bu sezon La Ligada en çok kilit pas atan oyunculardan biri olan ve pas yüzdesi % 80’lerde olan oyuncu bu istatistikleri ile kalitesini ispatladı.

Her An Bir Sürpriz Olabilir

Tatilini yarıda kesip Olcan Adın ile İspanya’nın İbiza adasına geçen başarılı futbolcu bu olay üzerine kısa bir açıklama yaptı. “Transferim konusunda menajerim olan Ahmet Bulut ilgileniyor. Ancak önümüzdeki günlerde bir sürpriz yaşanabilir.” diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.