Son Dakika Haber

Edin Visca Transferinde Prensip Anlaşma Sağlandı

Trabzonspor’un bir süredir transferi için uğraştığı başarılı kanat oyuncusunda mutlu sona çok yaklaştı. Ersun Yanal’ın yönetime ısrarla alınmasını istediği başarılı oyuncu bir süre önce yaptığı açıklamada şunları söylemişti. “Başakşehir ile başaracağım çok şeyi başardım. Burada oynadığım her anım benim için çok değerli ancak artık yeni bir sayfa açmak istiyorum.” diyerek takımdan ayrılmak istediğini belirtmişti. Geçtiğimiz sezon ortasından bu yana transfer etmek için büyük uğraşlar vermelerine rağmen bir türlü Başakşehir kulübünü ikna etmeyi başaramamışlardı. Visca’nın yapmış olduğu açıklama ile transferde eli daha da güçlenen Bordo Mavili ekip çalışmalarına hız kazandırdı. Yapılan bu görüşmeler en sonunda başarılı bir şekilde sonuçlandı ve Boşnak yıldız ile prensip olarak anlaşma sağlandı.

İstikrar Abidesi

Başakşehir ile harika işler başaran kanat oyuncusu takımın en başarılı ve en önemli isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Son 3 sezonda Başakşehir’in ligde oynadığı bütün maçlara çıkarak bu alanda tek olmayı başaran Boşnak yıldız 2016- 2017 sezonunda oynamış olduğu maçlarda tam 10 gol 10 asistlik bir performans ile oynayarak takımının şampiyonluğu kovalamasında önemli bir payın sahibi oldu. Bu sezon tam olarak 40 resmi maçta görev alan oyuncu kolay kolay sakatlanmıyor.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.