Son Dakika Haber

Cenk Tosun İçin Yapılacak İmza Töreni Ertelendi

Beşiktaş’tan Everton’a transfer olan Cenk Tosun’la bu akşam imza töreni yapılacaktı. Ancak sağlık kontrollerinin uzaması sonucu tören ertelendi. Kulüp tarafından Cenk’in takım formasıyla imza atarken çekilmiş fotoğrafını resmi hesaplarından paylaşacak.

Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Cenk Tosun’un Everton’a transferi resmi olarak gerçekleşti. Uzun süre boyunca gönderilip gönderilmeyeceğine dair çeşitli haberler basının gündeminde yer alan Cenk Tosun’un transferi nihayet tamamlandı. Yıldız oyuncunun Everton formasıyla 13 Ocak tarihinden itibaren Tottenham ile yapılacak olan mücadelede forma giymesi bekleniyor.

Milli golcünün Everton’dan ne kadar ücret alacağı da belli oldu. Cenk Tosun, Everton ile 4.5 yıllık anlaşma sağladı. Golcü oyuncunun Everton’dan alacağı ücret ise haftada 125 bin pound yani 633 bin Türk Lirası civarında.

 

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.