Son Dakika Haber

Beşiktaş’ta Şaşırtan Ayrılık

Sezona kadro zengini olarak başlayan Beşiktaş’ta son dakika şaşırtan bir ayrılık yaşandı. Sağ bek pozisyonunda forma giyen Andreas Beck, Bundesliga takımlarından olan Stuttgart’a gitti.

Alman oyuncu 2 milyon Euro bonservis bedeliyle Stuttgart ekibine satıldı. Gökhan Gönül’ün uzun süredir sakat olması sebebiyle Beşiktaş’ın elindeki tek orijinal bek olan Beck’in yerine Kara Kartal’ın yakın bir zamanda transfer yapacağı düşünülüyor.

Sağ bekin yokluğunda bu bölge için alternatifler Medel, Dusko Tosic ve Adriano gibi isimlerden oluşuyor. Beşiktaş yeni bir transfer yapana kadar sağ bekte bu isimlerden birisine yer verecek.

Transfer döneminin kapanmasına sayılı günler kala Beşiktaş’ın bu bölge için hangi oyuncuyu getirmeyi düşündüğü ise merak konusu oldu. Siyah beyazlı ekibin hangi oyuncuyu transfer edeceği önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.