Son Dakika Haber

Beşiktaş Vida Transferini KAP’a Bildirdi!

Beşiktaş kulübü uzun süreden beri peşinde olduğu Vida transferini tamamladı. Vida’yla 4.5 yıllık sözleşme imzalayan siyah beyazlılar bunu KAP’a bildirdi. Sözleşme töreninde Beşiktaş başkanı Fikret Orman açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın KAP’a yaptığı açıklamada:

“Domagoj Vida ile 2017-2018 sezonunun 2’inci devresinden başlayarak 2021-2022 sezonunun sonuna kadar anlaşma sağlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur”, denildi.

Yeni transfer Vida imza töreninden önce BJK TV’ye açıklamalarda bulundu. Hırvat oyuncunun açıklamalarından satır başları şöyle:

“Başkanım Zagreb’e geldiğinde bana çok ilgi gösterdi. Beşiktaş’ta oynama kararını o zaman almıştım. Bekledim ve şimdi buradayım. Belki Mandzukic’e “Come to Beşiktaş” diyebilirim. Sosyal medya hesabım bulunmuyor. Arkadaşlarım bana videoyu attı, ben de oradan izledim. Geçtiğimiz sene Beşiktaş’a rakip olarak oynamıştım. Bu yıl Beşiktaş’ın şampiyonlar ligi maçlarını izledim ama lig maçlarına pek bakamadım. Transfer olmam gündemde olduğu için bilgiler aldım” dedi.

Vida’nın borsaya duyurulmasının ardından Vodafone Park Stadı’nda imza töreni yapıldı. Törende Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’da önemli açıklamalarda bulundu. Yabancı oyuncuların hepsine şans vermek istediklerini kaydeden Orman, “Önümüzdeki günlerde kimlerin oynayacağı belli olacak” dedi.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.