Son Dakika Haber

Aziz Yıldırımdan Çarpıcı Fetö Açıklaması

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, takımın Denizli şubesinin açılış lansmanında yer aldı. Etkinlik Dedeman Park Otel’de düzenlendi. Açılış için bir konuşma yapan Aziz Yıldırım, Denizli’nin Fenerbahçe için önemini vurguladı.

2004 – 2005 sezonunda Denizli’de şampiyon olduklarını, bir sezon sonra yine Denizli’de şampiyonluğu kıl payı kaçırdıklarını ifade eden Aziz Yıldırım, “Maç 18 dakika uzatıldı. Sporda karşılaşamayacağınız olayları burada yaşadık. Sonra o olayları yaşatanlar sanki bu bir spormuşçasına çıkıp uzun yıllar boyunca o günün doğru olduğunu söylediler. O günler spor için çok yanlış yapılan günlerdi. O yıl FETÖ’nün Fener içerisinde çalışmalarına başladığı dönemlerdi. Bunu biz ne zaman idrak ettik? 2011 yılından sonra anlayabildik. Fenerbahçe kulübü 2006 ve 2009 yılı da dahil olmak üzere gerçekleştirilen çeşitli operasyonların sonucunda, 3 Temmuz 2011 operasyonu düzenlenerek, kulübümüzü yok etmeye çalıştılar” dedi.

Aziz Yıldırım ülkenin var olması için Fenerbahçe’nin her şeyini ortaya koyan bir kulüp olduğunu savundu. Fenerbahçe’nin her zaman ülkesi için çalışan bir kulüp olduğunu ifade eden Yıldırım, “Ben bunun için çok gururluyum. Denizli’ye bir şube açılışı yapıyoruz. Arkadaşlarımı desteklemeye geldim. Dün Antalyaspor’u yendik. Bunun için çok mutluyuz. 2011 senesinde Sivasspor ve Antalyaspor karşılaşmalarından sonra bir galibiyet serisi yakalayarak şampiyonluğa ulaşmıştık. İnşallah bu sezon da aynı performansı tekrarlarız” diye konuştu. Etkinlik esnasında başkan Yıldırım’a 20 numaralı forma armağan edildi.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.