Son Dakika Haber

Arda Turan İçin Teklif Bekleniyor

Son zamanlarda İspanyol basını, Barcelona oyuncularıyla sık sık meşgul ediliyor. Kadro yapılanmasına giden Barcelona, gidecek isimlerden birkaç tanesini belirledi. Arda Turan da güzel bir bonservis ücretiyle takımdan gönderilebilir.

Sezon sonunda Luis Enrique, görevi tamamen bırakacak. Görev değişimi sonrasında da Barcelona kadrosunda önemli planlamalar yapılacak. Bu planlamalar yapılmadan önce de gönderilecek oyuncuların isimleri belli olmaya başladı.

Arda Turan Gidebilir

29 maç boyunca 13 gol ve 7 asist yapan Arda, sezon sonunda gönderilebilir. Barcelona, Arda Turan için güzel teklifleri bekleyecek ve güzel bir teklif sonucunda da yüksek bonservis bedeliyle Arda’yı satacak. Arda Turan, sezon başından beri birçok sakatlık geçirdi. Bu sakatlıklara rağmen güzel bir performans sergileyen 30 yaşındaki oyuncu için, güzel bir bonservis teklifi bekleniyor.

Yaşanan tüm olumsuz durumlara rağmen Arda, Barcelona’nın katıldığı tüm organizasyonlarda güzel bir performans ortaya koymayı başardı. Bu nedenle Arda Turan, takımın gözünden düşmüş değil. Sadece son zamanlarda yükselen bedeller nedeniyle, Turan’a gelen tekliflere bakılacak. Özellikle son yıllarda yaptıkları tekliflerle ilgileri üzerine çeken Çin kulüplerinden de teklif yapılabilir. Barcelona, Türk yıldız için beklemeye başladı.

Mathieu ve Mascherano Gidici

Barcelona’da sezon sonu gönderilmesine kesin gözüyle bakılan iki isim, Jeremy Mathieu ve Javier Mascherano. İki oyuncunun durumu, Arda Turan gibi değil. Mathieu, son zamanlarda gösterdiği performans nedeniyle takımın gözünden tamamen düşmüş durumda. Bu nedenle istemsiz olarak sezon sonunda kesinlikle gönderilecek. Mascherano ise, kulübün gözünden hala düşmedi. Başarılı bir performans yakalayan oyuncu, sadece İspanya kariyerine nokta koymak istiyor. Başka takımlarda futbola devam etmek istediğini söyleyen yıldız, önümüzdeki sezonda Barcelona formasını giyemeyebilir.

Arda Turan için ise güzel bir teklif bekleniyor. Sezon sonu ve transfer sezonu boyunca Arda için herhangi bir teklif kulübe iletilmezse, Arda Turan tekrar Barcelona forması giyecek. Sakatlık döneminde bile güzel bir performans sergileyen Arda, son zamanlarda formuna kavuşmayı başardı. Önümüzdeki günlerde Arda Turan için her şey kesinleşebilir.

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.